Hakkımızda

NÜANS PUBLISHING

Hakkımızda

About Us

NÜANS, 1991 yılından beriyabancı dil eğitim-öğretim materyalleri alanında etkin olarak hizmet veren tecrübeli bir yabancı dil kitapçısı, yayınevi ve dağıtımcısıdır. NÜANS, 2003 yılından itibaren Türk ve yabancı yazar, editör ve yayımcılarla işbirliği içinde, kaliteli ve uluslararası standartlarda eğitim materyallerini Türkiye’de geliştirerek yayımcılık faaliyetlerine de başlamıştır.

 

NÜANS, her yaş grubu için geliştirdiği kaliteli ve sıra dışı yayınlar ile yabancı dil eğitimini farklı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlar.

 

Zengin NÜANS kataloğunda hem yabancı dil öğrenen, hem de öğretenlere yönelik birçok türde eser yer almaktadır.

 

NÜANS, kendi yayınlarını üretmenin yanında Türkiye’de 3A Corporation, Aheadbooks, Alma Edizioni, Brookemead ELT, e-Future, Edizioni Edilingua, enClave-ELE, HarperCollins, Le Monnier, Loescher Editore, Mondadori Education, NE_Build & Grow, Russky Yazyk Kursy, Scholastic, Sinolingua, SM-ELE ve Zlatoust Publishing House firmalarının da yetkili dağıtımcılığını yapmaktadır.

Ortak çalışma yürüttüğümüz Night Zookeeper ve Epic! School Plus gibi uluslararası popülerliğe sahip dijital eğitim platform ve araçları ile modern eğitim çağının yarattığı yeni ihtiyaçları karşılıyoruz.

 

İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Çince başta olmak üzere birçok yabancı dilde çözümler sunmaktayız. Tecrübeli eğitim ve satış danışmanlarımıza her zaman danışabilirsiniz.

 

NÜANS (established in 1991) is an experienced publisher, distributor & bookseller providing service and solutions for language education. We began publishing our own materials in Turkey by collaborating with the Turkish and foreign authors/editors and other publishers in 2003.

 

We aim to make language education more entertaining and extraordinary for all age ranges with publications that meet the international standards. There are numerous resources for language learners and teachers within the rich catalog of NÜANS.

 

In addition to the books we publish, we are the authorized distributor of 3A Corporation, Aheadbooks, Alma Edizioni, Brookemead ELT, e-Future, Edizioni Edilingua, enClave-ELE, HarperCollins, Le Monnier, Loescher Editore, Mondadori Education, NE_Build & Grow, Russky Yazyk Kursy, Scholastic, Sinolingua, SM-ELE and Zlatoust Publishing House in Turkey.

 

We are offering ed-tech solutions by partnering with globally popular e-learning platforms and tools including Night Zookeeper and Epic! School Plus.

 

We have experienced education and sales advisors. You can consult us anytime.

 
X