showtime2

*Lütfen bu formu yarışmaya katılacak video dosyanızı Show Time Readers Facebook grubuna yükledikten sonra doldurunuz. Tüm alanlar doldurulmalıdır.
*Please fill this form after your video upload is complete on the Show Time Readers Facebook group. All areas must be filled in.*İlgili Facebook grubuna video dosyasını yükleyen öğretmen ile aynı olmalıdır.
*Must be same with the person who uploaded the video to the Facebook group.


*İlgili Facebook grubuna yüklenen videoların süreleri, video başına 3 dakikayı aşmamalıdır. Bu süreyi aşan videolar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
*Videos to be uploaded should be a maximum of 3 minutes. Any video over this limit will not be valid to participate.
Yarışmaya katılacak videoların hazırlanmasında kaynak olarak yalnızca söz konusu olan "Show Time!” serisine ait kitap ve MultiROM kaynaklarının içerikleri kullanılabilir.
Bunların dışında kalan; telif hakkı olan müzik, film parçası, fotoğraf, görsel malzeme gibi hiçbir materyal videolarda izinsiz kullanılamaz. Eğer izinli bir kullanım var ise bu izne sahip olunduğu yazılı ve imzalı olarak Nüans Yayınevi’ne beyan edilmelidir. Telif hakkı katılımcının kendi sorumluluğunda olup, Nüans Yayınevi’nin telif haklarından doğan herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
----
Participants can only use the contents of the book and MultiROM resources of the “Show Time!” series.
Other than these; No material such as music, film part, photo, visual material which are subject to copyrights can be used without permission. If there is an authorized use, it must be declared to Nüans Publishing in a written form including signature. The copyright is the sole responsibility of the participant and Nüans Publishing shall have no liability resulting from the copyrights.